Prosinec 2010

Pozastaveno!!

20. prosince 2010 v 18:56 | Kecka
Pozastavuju.. Nějak nemám čas ani náladu. Samy jste viděli že sem tu přes tejden celej nebyla. Ale nejspíš se objevím teď někdy na vánoce. Sbénkám se omlovám. Pozastavuju jen na několik dní!

7. diary xD

12. prosince 2010 v 12:41 | Kecka
Hoj lidiští.. :D Týý brďooo... Přijde mi že čas letí nějka rychle.. Je pondělí pak už zas neděe a znovu do school.. :) Ve škole nic moc.. většinou nuda xD :D Tak co jinýho taky, že? Sem po dlouhaánský době oběhla.. Sorry afííci :D Venku je ještě sníh... Ale převládá zelená, než bílá.. Dneska pršelo a teď vypadá že by mohlo zas, ale snad bude sněžit :*  V pátek jsem byla v budějcích si koupit nějaký botky teď na zimu.. Chtěla sem sportovní, ale nenala sem žádný, páč jsme byli jenom v géčku. Ale u deichmanna se mi líbili jedny, ale neměli moje číslo. Takže ve středu jedem zas ale nejspíš do iggy nebo mercury.. :D Nejlepší by to bylo v tescu v praze tam je to obrovitáánský :DD  V páítek jedu na hory tak snad nějký ty boty sežeunu, no.. páško.. Kecka 


Termín vydání nové nahrávky!!

9. prosince 2010 v 21:24 | Kecka |  co se napsalo
Kanadská zpěvačka Avril Lavigne zveřejnila termín vydání nové nahrávky Goodbye Lullaby.
V pořadí čtvrté studiové album vyjde v USA 8.
března.
Prvním singlem z následovníka nahrávky The Best Damn Thing (2007) bude píseň What the Hell, kterou hvězda z Ontaria představí 31.
prosince na silvestrovském akcí Dick Clark's New Year's Rockin 'Eve.
Nové album bude podle slov samotné zpěvačky mnohem vyzrálejší oproti její předchozí tvorbou.
Čerstvě rozvedená Lavigne na něm spolupracovala s dvojicí Butch Walker a Max Martin, ale is bývalým manželem Deryckem Whibley.


Zpěvačka debutovala v roce 2002 nahrávkou Let Go, z níž pocházejí hity jako Complicated, Sk8er Boi, I'm With You či Losing Grip.
O dva roky později vydala album Under My Skin.
V roce 2007 jí vyšla zatím poslední studiovky The Best Damn Thing (2007).
Šestadvacetiletá hvězda prodala na celém světě více než 30 milionů kopií svých nahrávek.
Zpěvačka byla během svého osmiletého působení na světové scéně osmkrát nominována na Grammy, ale prestižní cenu nikdy nezískala.
Ve své kolekci má ale jednu Ivor Novello Award, jednu MTV Video Music Award, dvě MTV Europe Music Awards, šest World Music Awards a sedm Juno Awards.

Avril a její krásné šatičky!

7. prosince 2010 v 21:32 | Kecka |  Photoshooty


// prominte dneska neoběhnu... Jsme utahaná a na pc jsem se dostala až teď v pů desátý..//

Návštěvnost za minulý týden (29.11.-5.12.2010)

6. prosince 2010 v 18:25 | Kecka |  návštěvnost
Pondeli: 25
Utery: 17
Streda: 24
Ctvrtek: 10
Patek: 18
Sobota: 32
Nedele: 30

Celkem: 156


Díky :DD

Avril Lavigne vyzrála a chystá nové album

4. prosince 2010 v 12:45 | Kecka |  co se napsalo
V pořadí již čtvrtou desku se chystá vydat v březnu příštího roku mladá kanadská zpěvačka Avril Lavigne. Album bude podle jejích slov trochu odlišné od těch předešlých a na příznivce tak čeká pár změn.

FOTO: Kanadská zpěvačka Avril Lavigne


2. kolo SONCu

3. prosince 2010 v 19:49 | Kecka

Do dalšího kola nepostupuje Valdiq s jedním hlasem a nejlepší byla Anet s 9 hlasy Přeju ostatním hodně štěstí do dalšího kola ;-)


Anet 
Dylan a Cole Sprouse 
www.zacacody.blog.cz


--------------------------------------------------

Hojtééé

2. prosince 2010 v 21:37 | Kecka |  My diary
Čustééé lidišti!! :D
Dneska jsem tu nebyla, až teď. Musela jsem se našprťájznit slovíčka protože mě ve středu vyvolala a dostala jsem pětku a to za tejden ve čtvrtek je rodičák xD A měla jsem ještě do půl čtvrtý takže vůbec časíik nebyl... A trénink jako obvykle :D A potom koulovačka... A před tréninkem mě hodil jeden malej harantajz do sněhu :D Ale je sranda... Oni by pořád házeli sníh do oken a tak... :D Na tréninku jsme dělali fyzický zkoušky.. Dneska shyby a já jsem jich dala málo.. Jen čtyři ale to je na mě dost dobrý... A pak jsme dělali rožštěp já dala 13 cm nad... Takže druhá z naší skupiny :D Minulej tejden jsme dělali ještě předklon.. dala jsem pod lavičku taky těch 13 cm :D Takže... Rekord byl šstnáct :D
   Zejtra máme ve škole čerty.. :D Oni dycky po nás lejou vodu a pka nás posipou moukou aby se to pěkně zalilo do hlavinky... :D Asi si vemu kamucu nebo kšiltovku, nejlíp obojí :D Protože du potom skoro hned k zubařovi prostě přijdu dom a jdu.. Pak těm který jsou na tý listině daj vypít třeba nějaký hnusný asi zkažený mlíko nabo feferonku a takhle :D Fakt kruťárna... U nás to dělaj septimání ( rok před odmaturováním)... Jinak u nás snížek :D Ale to je asi jasný... Tak pp